mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  Opis stanowiska:

  Renthoff Group zatrudni osoby do pralni wodnej. Praca polega na kontroli, przygotowaniu do prania oraz składaniu i konfekcjonowaniu odzieży roboczej.

  Czego wymagamy:

  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
  • zaangażowanie
  • sumienności i uczciwość
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

  Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • jednozmianowy system pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawa i odpowiedzialna praca w nowoczesnej pralni

  Aplikuj na stanowisko!

  Osoby zainteresowane dołączeniem do dywizji RENTHOFF Textil Management prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych w formularzu znajdującym się obok lub drogą mailową na adres biuro@renthoff.pl


   *Przesłanie dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez RENTHOFF Sp. z o.o. Textill Management Spółka komandytowa, ul. Mierzeja Wiślana 11, 30-732 Kraków, wszystkich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach na potrzeby obecnego postępowania rekrutacyjnego pracowników i zleceniobiorców oraz na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych pracowników i zleceniobiorców Administratora.
   *Dołączanie do dokumentów zdjęcia nie jest wymagane przez ogłoszeniodawcę, ale w przypadku jego dołączenia przesłanie dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w postaci wizerunku twarzy widniejącej na dołączonym zdjęciu na potrzeby obecnego postępowania rekrutacyjnego pracowników i zleceniobiorców oraz na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych pracowników i zleceniobiorców Administratora.


   *Administratorem pozyskanych danych osobowych jest RENTHOFF Sp. z o.o. Textill Management Spółka komandytowa, ul. Mierzeja Wiślana 11, 30-732 Kraków. Celem przetwarzania danych osobowych jest wykorzystanie ich w ramach obecnie prowadzonego postępowania rekrutacyjnego pracowników i zleceniobiorców Administratora oraz wykorzystanie w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych pracowników i zleceniobiorców Administratora, jeżeli obecne postępowanie rekrutacyjnie nie zakończy się pozytywnie w stosunku do osoby, której dane osobowe dotyczą. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą stosownie do treści art. 6 ust. 1 pkt a rozporządzenia RODO. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych innym odbiorcom danych osobowych. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Okresem przechowywania danych jest okres do zakończenia przyszłych rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania od Administratora ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ma prawo do przenoszenia danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie jej danych w dowolnym momencie. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku stwierdzenia, że dane osobowe są przetwarzane przez Administratora niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przekazanie danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, jest warunkiem zawarcia z Administratorem umowy o pracę lub umowy zlecenia, jeżeli w stosunku do tej osoby postępowanie rekrutacyjne zostanie zakończone pozytywnie. Osoba, której dane dotyczą, nie jest zobowiązana do podania swoich danych osobowych a konsekwencją ich niepodania jest brak możliwości udziału w postępowaniu rekrutacyjnym pracowników i zleceniobiorców Administratora. W stosunku do osób, których dane osobowe są przetwarzane Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji w tym profilowania.

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kim jesteśmy?

   Celem RENTHOFF Textile Managment jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, jaki i z drobnymi przedsiębiorcami. Co najważniejsze, każde ze zleceń traktujemy indywidualnie. Bez względu na wielkość danej firmy proponujemy najdogodniejsze rozwiązania.

   Jesteśmy przewidywalni. Choć nie brzmi to szczególnie emocjonująco, jest to jedna z naszych najmocniejszych stron. Przewidywalność oznacza, że decydując się na leasing odzieży ochronnej z RENTHOFF, możesz liczyć na pełną powtarzalność usługi. Świadczą o tym certyfikaty EN 14065:2004 i ISO 9001:2015, które potwierdzają również jakość prowadzonych przez nas procesów. Zapewniamy regularny odbiór brudnej odzieży i dostawę czystych uniformów. Nasze usługi są zautomatyzowane, a każdy Klient ma indywidualny dostęp do platformy informacyjnej z danymi na temat obiegu odzieży roboczej.

   Wynajem i serwisowanie odzieży roboczej

   Czy wiesz, że nawet 80% polskich pracowników pierze i naprawia odzież roboczą w domu? Dołącz do przedsiębiorców, którym zależy na komforcie, zdrowiu i bezpieczeństwie kadry pracowniczej, wybierając leasing odzieży roboczej!

   Rental odzieży ochronnej to kompleksowa usługa obejmująca wynajem, serwis i pranie uniformów roboczych. Decydując się na współpracę z RENTHOFF, możesz zaoszczędzić na zakupie odzieży dla pracowników, zadbać o spójny wizerunek kadry oraz zapewnić zatrudnionym osobom stały dostęp do czystej, dopasowanej i kompletnej odzieży, która wyróżnia się wygodą i zapewnia bezpieczeństwo. Rental ubrań ochronnych to także sposób na długoterminowe planowanie budżetu firmy oraz uniknięcie dodatkowych opłat związanych z koniecznością wypłacania ekwiwalentu za pranie.

   Dołącz do lokalnych firm, które zdecydowały się na rental odzieży ochronnej! Rzeszów, Kraków, Śląsk – obsługujemy firmy z południowej Polski, którym zależy na profesjonalnym zarządzaniu odzieżą roboczą. Z nami możesz zwiększyć efektywność swoich pracowników, zadbać o ich bezpieczeństwo oraz realnie wpłynąć na atrakcyjność miejsca pracy.