mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  System naszej obsługi polega na indywidualnym dobraniu odzieży roboczej i ochronnej dla każdego pracownika. Dostarczamy tyle kompletów ubrań sporządzonych według wcześniej zaakceptowanego wzoru, ile wymaga specyfika pracy naszych Klientów. Oprócz tego oferujemy szafy skrytkowe do ich przechowywania oraz wsypy na brudną odzież.

  Regularnie, w ustalony dzień tygodnia, zabieramy brudną odzież z wsypów i dostarczamy czystą. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie technologii pralniczych. Wybór detergentów gwarantuje skuteczność i w 98% procentach eliminuje ryzyko podrażnienia skóry.
  Opisany system rotacyjny oznacza, że cykl wymiany odzieży na czystą powtarza się w równych odstępach czasu.

  Ubrania oznaczone są za pomocą metki identyfikacyjnej wgrzanej metodą termotransferową. Daje to gwarancję powrotu kompletu do tej samej osoby. Co więcej, dzięki niej tworzymy statystyki związane z użytkowaniem i praniem odzieży ochronnej.

  Ubrania skanujemy dwukrotnie na wejściu i wyjściu z pralni. Eliminujemy przez to możliwość zaginięcia odzieży. Dodatkowo plombujemy worki przy opróżnianiu szafek, jak i na terenie naszej firmy.

  Wszyscy Klienci mają indywidualny dostęp do szczegółowych statystyk, dotyczących odzieży będącej w obrocie na internetowej platformie informacyjnej. Dodatkowo do dyspozycji naszych Klientów oraz potencjalnych kontrahentów dostępne jest Biuro Obsługi Klienta.

  Potrzebujesz Prania/Czyszczenia odzieży roboczej lub ochronnej ? Sprawdź naszą ofertę !

  Formularz kontaktowy

  Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

   Zobacz Pozostałe usługi

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kariera

   Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

   Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

   Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.