System naszej obsługi polega na indywidualnym dobraniu odzieży roboczej i ochronnej dla każdego pracownika. Dostarczamy tyle kompletów ubrań sporządzonych według wcześniej zaakceptowanego wzoru, ile wymaga specyfika pracy naszych Klientów. Oprócz tego oferujemy szafy skrytkowe do ich przechowywania oraz wsypy na brudną odzież.

Regularnie, w ustalony dzień tygodnia, zabieramy brudną odzież z wsypów i dostarczamy czystą. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie technologii pralniczych. Wybór detergentów gwarantuje skuteczność i w 98% procentach eliminuje ryzyko podrażnienia skóry.
Opisany system rotacyjny oznacza, że cykl wymiany odzieży na czystą powtarza się w równych odstępach czasu.

Ubrania oznaczone są za pomocą metki identyfikacyjnej wgrzanej metodą termotransferową. Daje to gwarancję powrotu kompletu do tej samej osoby. Co więcej, dzięki niej tworzymy statystyki związane z użytkowaniem i praniem odzieży ochronnej.

Ubrania skanujemy dwukrotnie na wejściu i wyjściu z pralni. Eliminujemy przez to możliwość zaginięcia odzieży. Dodatkowo plombujemy worki przy opróżnianiu szafek, jak i na terenie naszej firmy.

Wszyscy Klienci mają indywidualny dostęp do szczegółowych statystyk, dotyczących odzieży będącej w obrocie na internetowej platformie informacyjnej. Dodatkowo do dyspozycji naszych Klientów oraz potencjalnych kontrahentów dostępne jest Biuro Obsługi Klienta.

Formularz kontaktowy

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

Zobacz Pozostałe usługi

100 % zaangażowania
100 % przewidywalności
100 % rzetelności
100 % transparentności

Kariera

Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.