mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  System naszej obsługi polega na indywidualnym dobraniu odzieży roboczej i ochronnej dla każdego pracownika. Dostarczamy tyle kompletów ubrań sporządzonych według wcześniej zaakceptowanego wzoru, ile wymaga specyfika pracy naszych Klientów. Oprócz tego oferujemy szafy skrytkowe do ich przechowywania oraz wsypy na brudną odzież.

  Regularnie, w ustalony dzień tygodnia, zabieramy brudną odzież z wsypów i dostarczamy czystą. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie technologii pralniczych. Wybór detergentów gwarantuje skuteczność i w 98% procentach eliminuje ryzyko podrażnienia skóry.
  Opisany system rotacyjny oznacza, że cykl wymiany odzieży na czystą powtarza się w równych odstępach czasu.

  Na czym polega wynajem ubrań roboczych?

  Wynajem odzieży roboczej dla firm to rozbudowana usługa, którą rozpoczynamy od indywidualnego doboru ubrań dla każdego pracownika. Sporządzamy wzór odzieży i ustalamy ilość kompletów na podstawie analizy zapotrzebowania. Oferujemy również szafy skrytkowe do przechowywania czystych ubrań oraz wsypy na odzież przeznaczoną do prania, którą odbieramy w ustalony dzień tygodnia.

  Aby mieć pewność, że komplet odzieży wróci do tej samej osoby, wykorzystujemy metki identyfikacyjne wgrzane metodą termotransferową. Ta metoda pozwala nam również prowadzić szczegółowe statystyki związane z użytkowaniem ubrań. Stosujemy też zabezpieczenia przed zaginięciem odzieży, skanując ubrania przed i po praniu.

  Ubrania oznaczone są za pomocą metki identyfikacyjnej wgrzanej metodą termotransferową. Daje to gwarancję powrotu kompletu do tej samej osoby. Co więcej, dzięki niej tworzymy statystyki związane z użytkowaniem i praniem odzieży ochronnej.

  Ubrania skanujemy dwukrotnie na wejściu i wyjściu z pralni. Eliminujemy przez to możliwość zaginięcia odzieży. Dodatkowo plombujemy worki przy opróżnianiu szafek, jak i na terenie naszej firmy.

  Wszyscy Klienci mają indywidualny dostęp do szczegółowych statystyk, dotyczących odzieży będącej w obrocie na internetowej platformie informacyjnej. Dodatkowo do dyspozycji naszych Klientów oraz potencjalnych kontrahentów dostępne jest Biuro Obsługi Klienta.

  Serwis odzieży roboczej

  Zużyta odzież robocza wygląda nieestetycznie, a przy tym obniża komfort i bezpieczeństwo pracy. Rozwiązaniem tego problemu jest serwis odzieży pracowniczej. Profesjonalne serwisowanie odzieży roboczej to usługa, która pozwala zachować estetyczny wizerunek i zapewnia pracownikom dostęp do czystych, kompletnych uniformów. Serwis odzieży roboczej dla firm kierujemy do klientów współpracujących z nami w ramach leasingu. Zapewniamy więc nie tylko wynajem, lecz również regularny odbiór brudnej odzieży, którą pierzemy i serwisujemy przed ponownym oddaniem do użytku.

  Potrzebujesz Prania/Czyszczenia odzieży roboczej lub ochronnej ? Sprawdź naszą ofertę !

  Na czym polega serwisowanie odzieży z RENTHOFF?

  Raz w tygodniu, w ustalonym w umowie dniu, odbieramy odzież roboczą do czyszczenia. Oprócz prania ubrań zajmujemy się również sprawdzaniem ich stanu oraz oceną stopnia zniszczenia. Jeśli zachodzi taka potrzeba, decydujemy się na serwisowanie odzieży. Jest to usługa polegająca na naprawie wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w niektórych branżach uniformy są intensywnie użytkowane, dlatego uniknięcie zużycia odzieży jest niemożliwe. Ubrania, które nie nadają się do dalszego użytkowania, wymieniamy na nowe, a te, które możemy naprawić, poddajemy serwisowaniu. Prowadzimy też szczegółowe statystyki związane z użytkowaniem odzieży, aby zapewnić każdemu pracownikowi nieprzerwany dostęp do czystych i estetycznych uniformów.

  Serwis odzieży roboczej – dlaczego warto?

  Dostęp do kompletnej i niezniszczonej odzieży to niezbędny element działania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Zarządzanie odzieżą w firmie bywa kłopotliwe, zwłaszcza jeśli organizacja zatrudnia setki pracowników. Serwisowanie ubrań roboczych jest usługą dającą pewność, że każdy pracownik wykonuje swoje obowiązki w odzieży, która godnie reprezentuje firmę i zapewnia najwyższą ochronę zatrudnionym osobom.

  Wynajem odzieży – dla kogo?

  Usługa wynajmu odzieży przeznaczona jest dla dużych korporacji, przedsiębiorców z sektora MŚP i osób fizycznych. Wśród naszych klientów znajdują się firmy działające m.in. branży przemysłowej, budowlanej, spożywczej i logistycznej. Jesteśmy w stanie dostarczyć spersonalizowaną i bezpieczną odzież, zgodną ze standardami BHP, PPoż. i HACCP. Dbamy o to, by odzież była w pełni dopasowana do wykonywanego zawodu, a przy tym wyróżniała się wygodą, wytrzymałością i funkcjonalnością. Wynajem odzieży roboczej kierujemy do firm, których siedzibą jest Śląsk oraz południowa Polska.

  Formularz kontaktowy

  Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

   Zobacz Pozostałe usługi

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kariera

   Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

   Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

   Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.