mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  Zarządzanie odzieżą roboczą to nie tylko troska o to, by każdy pracownik miał dostęp do profesjonalnego uniformu – to także dbanie o czystość ubrań przeznaczonych do pracy. W ramach leasingu zapewniamy wynajem, serwisowanie i pranie odzieży roboczej. Śląsk, Małopolska i Podkarpacie to główne obszary naszej działalności, choć obsługujemy również klientów z okolicznych województw.

  Pranie odzieży ochronnej w domu – dlaczego to zły pomysł?

  Firmy, które nie korzystają z wynajmu uniformów, są zobowiązane do wypłacania pracownikom ekwiwalentu za pranie. W takiej sytuacji każdy pracownik zajmuje się czyszczeniem odzieży roboczej we własnym zakresie, robiąc to najczęściej w domu. Pranie odzieży ochronnej w domowej pralce ma jednak wiele wad i może wpływać zarówno na stan ubrania, jak i bezpieczeństwo całego gospodarstwa domowego.

  Pranie odzieży roboczej w domu wady

  Piorąc odzież roboczą w domu możemy natknąć się na sporo komplikacji takich jak, problemy z usunięciem trudnych zanieczyszczeń, w tym resztek substancji niebezpiecznych, zmniejszenie właściwości ochronnych odzieży – m.in. wskutek prania w nieodpowiedniej temperaturze i stosowania silnych detergentów. Jest także ryzyko zanieczyszczenia prywatnej odzieży. Pranie odzieży roboczej w domu może także powodować ryzyko zakażeń i infekcji (np. pranie odzieży medycznej w domu). Oczywiście kluczowym aspektem jest tajże brak profesjonalnej kontroli jakości po każdym praniu.

  Odzież ochronna pełni rozmaite funkcje, takie jak ochrona antyelektrostatyczna, ochrona przed deszczem, zimnem lub ogniem czy właściwości ostrzegawcze. Amatorskie czyszczenie odzieży roboczej w domowej pralce może zmniejszyć właściwości ochronne odzieży, a tym samym realnie obniżyć komfort i bezpieczeństwo pracy.

  Profesjonalne pralnie odzieży ochronnej – dlaczego warto?

  Oferujemy profesjonalne czyszczenie odzieży roboczej. Kraków jest siedzibą naszej firmy, lecz ofertę RENTHOFF kierujemy nie tylko do klientów z sąsiednich województw, ale z szeroko rozumianej południowej Polski. Leasing ubrań roboczych obejmuje wynajem, serwisowanie i pranie odzieży. Raz w tygodniu odbieramy brudną odzież i oddajemy ją do pralni.

  Co zapewniają profesjonalne pralnie odzieży ochronnej ?

  Przede wszystkim profesjonalne pralnie zapewniają idealne dopasowanie temperatury, detergentów i czasu prania do rodzaju odzieży co pozwala na zachowanie właściwości ochronnych odzieży roboczej. Profesjonalne podejście zapewnia także dłuższą żywotność ubrań, a tym samym mniejszą częstotliwość wymian. Ważne jest dokładne czyszczenie z resztek substancji niebezpiecznych. Zapewnia także ochronę przed podrażnieniami skóry. Nasi specjaliści zachowują wszelkie zasady bezpieczeństwa które ciężko byłoby zapewnić w warunkach domowych. Dostarczamy wyprane, poskładane, wyprasowane czyste ubrania, jednocześnie stosując zabezpieczenia przez zaginięciem odzieży takich jak metki identyfikacyjne czy skanowanie. Umożliwiamy także rezygnacje z wypłaty ekwiwalentu za pranie.

  Pranie ubrań roboczych kierujemy do klientów zamieszkujących Kraków i południowe rejony Polski. Regularnie, w ustalony dzień tygodnia, zabieramy brudną odzież do prania i dostarczamy czyste uniformy. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedziny technologii pralniczych jesteśmy w stanie zapewnić wysoką skuteczność czyszczenia oraz zagwarantować stosowanie detergentów, które w 98% eliminują ryzyko podrażnienia skóry.

  Potrzebujesz wynajmu lub serwisu odzieży roboczej lub ochronnej ? Sprawdź naszą ofertę !

  Formularz kontaktowy

  Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

   Zobacz Pozostałe usługi

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kariera

   Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

   Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

   Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.