mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  W Renthoff na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferujemy możliwość przetestowania usług, jakie oferujemy. Cechuje nas transparentność działań, niczego nie ukrywamy, pokazujemy jak pracujemy.

  Na czym polega test?

  Oferujemy bezpłatną usługę wynajmu i serwisowania odzieży przez kilku pracowników na wcześniej ustalony z Klientem czas. Po takim okresie próbnym ma on pełen obraz jak wygląda nasza oferta i w jaki sposób działamy. Ma wgląd we wszelkie rozliczenia i może ocenić nasze Biuro Obsługi Klienta.
  Dzięki takiemu rozwiązaniu, ryzyko rozczarowania minimalizujemy do zera. Klient świadomie podejmuje decyzję o wyborze dostawcy.

  Formularz kontaktowy

  Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

   Zobacz Pozostałe usługi

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kariera

   Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

   Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

   Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.