W Renthoff na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferujemy możliwość przetestowania usług, jakie oferujemy. Cechuje nas transparentność działań, niczego nie ukrywamy, pokazujemy jak pracujemy.

Na czym polega test?

Oferujemy bezpłatną usługę wynajmu i serwisowania odzieży przez kilku pracowników na wcześniej ustalony z Klientem czas. Po takim okresie próbnym ma on pełen obraz jak wygląda nasza oferta i w jaki sposób działamy. Ma wgląd we wszelkie rozliczenia i może ocenić nasze Biuro Obsługi Klienta.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, ryzyko rozczarowania minimalizujemy do zera. Klient świadomie podejmuje decyzję o wyborze dostawcy.

Formularz kontaktowy

Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

Zobacz Pozostałe usługi

100 % zaangażowania
100 % przewidywalności
100 % rzetelności
100 % transparentności

Kariera

Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.