W RENTHOFF Textil Management zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wynajmu oraz serwisowania odzieży roboczej i ochronnej. Od samego początku współpracy budujemy partnerskie relacje z Klientem, oparte jednak na poczuciu wysokiej jakości usług, jakie oferujemy.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. W przypadku zainteresowania naszymi usługami proponujemy spotkanie, na którym przedstawiamy ofertę firmy. Posiadamy doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów jak duża rotacja zatrudnienia, obsługa pracowników tymczasowych, zmiany asortymentu czy nadmierne zniszczenia sortów odzieżowych.

Nasz zespół

Nasz zespół to osoby kompetentne i doświadczone w branży, skore do pomocy i służące fachową poradą.

Marcin Tuczyński Dyrektor Handlowy m.tuczynski@renthoff.pl +48 608 512 782
Hanna Średnicka Kierownik ds. Wdrożeń h.srednicka@renthoff.pl +48 882 010 884
Michał Świdowski Kierownik Pralni m.swidowski@renthoff.pl +48 882 010 897
Ewelina Łędzka Office Manager e.ledzka@renthoff.pl +48 604 155 446
Anna Sokołowska Starszy specjalista ds. Obsługi Klienta a.sokolowska@renthoff.pl +48 608 504 724
Marta Budzyn Specjalista ds. Obsługi Klienta m.budzyn@renthoff.pl +48 882 010 881
Kinga Gackowska – Świątek Specjalista ds. Obsługi Klienta k.gackowska@renthoff.pl +48 882 010 892
Małgorzata Rams Asystent ds. Obsługi Klienta m.rams@renthoff.pl +48 500 282 704
Natalia Chmielarczyk Specjalista ds. Księgowości n.chmielarczyk@renthoff.pl +48 505 457 146
Marta Komórek Specjalista ds. Księgowości m.komorek@renthoff.pl +48 505 457 146
Beata Grabarska Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń b.grabarska@renthoff.pl +48 604 257 504
Monika Szymczak Specjalista ds. Kadr i Płac m.szymczak@renthoff.pl +48 608 504 392
Teresa Silska Specjalista ds. Kadr i Płac t.silska@renthoff.pl +48 600 575 732
Anna Rzepecka Sekretariat a.rzepecka@renthoff.pl +48 500 282 426

Certyfikat EN 14065:2004

Jakość i powtarzalność wysokiego poziomu świadczonych przez RENTHOFF Textil Management potwierdza certyfikat pracy zgodnej z normą EN 14065:2004 (RABC)

Certyfikat PL Certyfikat ENG

Certyfikat ISO 9001:2008

Jakość i powtarzalność wysokiego poziomu świadczonych przez RENTHOFF Textil Management potwierdza certyfikat ISO 9001

Certyfikat PL Certyfikat ENG
100 % zaangażowania
100 % przewidywalności
100 % rzetelności
100 % transparentności

Kariera

Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.