W RENTHOFF Textil Management zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wynajmu oraz serwisowania odzieży roboczej i ochronnej. Od samego początku współpracy budujemy partnerskie relacje z Klientem, oparte jednak na poczuciu wysokiej jakości usług, jakie oferujemy.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. W przypadku zainteresowania naszymi usługami proponujemy spotkanie, na którym przedstawiamy ofertę firmy. Posiadamy doświadczenie w rozwiązywaniu takich problemów jak duża rotacja zatrudnienia, obsługa pracowników tymczasowych, zmiany asortymentu czy nadmierne zniszczenia sortów odzieżowych.

Nasz zespół

Nasz zespół to osoby kompetentne i doświadczone w branży, skore do pomocy i służące fachową poradą.

Marcin Tuczyński Dyrektor Generalny m.tuczynski@renthoff.pl +48 608 512 782
Michał Świdowski Kierownik Pralni m.swidowski@renthoff.pl +48 882 010 897
Ewelina Łędzka Office Manager e.ledzka@renthoff.pl +48 604 155 446
Anna Sokołowska Kierownik Biura Obsługi Klienta a.sokolowska@renthoff.pl +48 608 504 724
Małgorzata Rams Specjalista ds. Obsługi Klienta biuro@renthoff.pl +48 12 653 40 02
Kinga Gackowska – Świątek Asystent Biura Obsługi Klienta k.gackowska@renthoff.pl +48 882 010 892
Natalia Chmielarczyk Specjalista ds. Księgowości n.chmielarczyk@renthoff-service.pl +48 505 457 146
Aleksandra Jaworska
Aleksandra Jaworska Specjalista ds. Księgowości a.jaworska@renthoff-service.pl +48 608 506 819
Monika Szymczak Specjalista ds. Kadr i Płac m.szymczak@renthoff-service.pl +48 608 504 392
Teresa Silska Specjalista ds. Kadr i Płac t.silska@renthoff-service.pl +48 600 575 732
Beata Grabarska Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń b.grabarska@renthoff.pl +48 604 257 504
Edyta Grudnik Młodszy specjalista ds. administracji e.grudnik@renthoff-service.pl +48 +48 604 257 504

Certyfikat EN 14065:2004

Jakość i powtarzalność wysokiego poziomu świadczonych przez RENTHOFF Textil Management potwierdza certyfikat pracy zgodnej z normą EN 14065:2004 (RABC)

Certyfikat PL Certyfikat ENG

Certyfikat ISO 9001:2015

Jakość i powtarzalność wysokiego poziomu świadczonych przez RENTHOFF Textil Management potwierdza certyfikat ISO 9001

Certyfikat PL Certyfikat ENG
100 % zaangażowania
100 % przewidywalności
100 % rzetelności
100 % transparentności

Kariera

Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.