mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  Dołącz do najlepszych!

  Firma RENTHOFF świadczy szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

  Nasz sukces zawdzięczamy wyjątkowym ludziom, z którymi współpracujemy. Tworzymy dynamiczny zespół, który nieustannie się rozwija, szuka ciągle nowych wyzwań. Dzięki temu nieustannie podwyższamy poziom obsługi naszych Klientów i świadczonych przez nas usług.

  Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zaprezentuj nam swoją kandydaturę wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny na adres mailowy biuro@renthoff.pl Być może również Ty będziesz mieć wpływ na rozwój i przyszłość RENTHOFF Textil Management.

  100 % zaangażowania
  100 % przewidywalności
  100 % rzetelności
  100 % transparentności

  Kim jesteśmy?

  Celem RENTHOFF Textile Managment jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami, jaki i z drobnymi przedsiębiorcami. Co najważniejsze, każde ze zleceń traktujemy indywidualnie. Bez względu na wielkość danej firmy proponujemy najdogodniejsze rozwiązania.

  Jesteśmy przewidywalni. Choć nie brzmi to szczególnie emocjonująco, jest to jedna z naszych najmocniejszych stron. Przewidywalność oznacza, że decydując się na leasing odzieży ochronnej z RENTHOFF, możesz liczyć na pełną powtarzalność usługi. Świadczą o tym certyfikaty EN 14065:2004 i ISO 9001:2015, które potwierdzają również jakość prowadzonych przez nas procesów. Zapewniamy regularny odbiór brudnej odzieży i dostawę czystych uniformów. Nasze usługi są zautomatyzowane, a każdy Klient ma indywidualny dostęp do platformy informacyjnej z danymi na temat obiegu odzieży roboczej.

  Wynajem i serwisowanie odzieży roboczej

  Czy wiesz, że nawet 80% polskich pracowników pierze i naprawia odzież roboczą w domu? Dołącz do przedsiębiorców, którym zależy na komforcie, zdrowiu i bezpieczeństwie kadry pracowniczej, wybierając leasing odzieży roboczej!

  Rental odzieży ochronnej to kompleksowa usługa obejmująca wynajem, serwis i pranie uniformów roboczych. Decydując się na współpracę z RENTHOFF, możesz zaoszczędzić na zakupie odzieży dla pracowników, zadbać o spójny wizerunek kadry oraz zapewnić zatrudnionym osobom stały dostęp do czystej, dopasowanej i kompletnej odzieży, która wyróżnia się wygodą i zapewnia bezpieczeństwo. Rental ubrań ochronnych to także sposób na długoterminowe planowanie budżetu firmy oraz uniknięcie dodatkowych opłat związanych z koniecznością wypłacania ekwiwalentu za pranie.

  Dołącz do lokalnych firm, które zdecydowały się na rental odzieży ochronnej! Rzeszów, Kraków, Śląsk – obsługujemy firmy z południowej Polski, którym zależy na profesjonalnym zarządzaniu odzieżą roboczą. Z nami możesz zwiększyć efektywność swoich pracowników, zadbać o ich bezpieczeństwo oraz realnie wpłynąć na atrakcyjność miejsca pracy.