mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  RENTHOFF Sp. z o.o.
  Textil Management
  Spółka komandytowa

  ul. Mierzeja Wiślana 11
  30-732 Kraków

  NIP: 675 142 71 10

  Dane kontaktowe:

  tel.:+48 12 653 40 02
  fax.:+48 12 653 40 02

  biuro@ renthoff.pl

  Formularz kontaktowy

  Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, wypełnij formularz kontaktowy.

  Nasi doradcy skontaktują się w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania. Podczas krótkiej rozmowy, zaprezentujemy naszą firmę i przede wszystkim poznamy oczekiwania naszych potencjalnych Klientów co pozwali nam na sporządzenie zindywidualizowanej oferty obrazującej model współpracy oraz przedstawiającej warunki finansowe.

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kariera

   Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

   Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

   Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.