mail

Jesteś zainteresowany bezpłatnymi testami? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas!

+48 12 653 40 02

Ogólne zapytania

biuro@renthoff.pl

  Chcąc maksymalnie zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie BHP, wzbogaciliśmy swoją ofertę o sprzedaż i wynajem metalowych szaf socjalnych. Jesteśmy także w stanie uruchomić na terenie klienta magazyn zaopatrzony w odzież roboczą, obuwie, ochronniki słuchu, oczu i inne artykuły BHP. Magazyn obsługiwany jest przez naszych pracowników, a klient płaci tylko za pobrany z magazynu artykuł.

  Firma nasza może również świadczyć profesjonalne usługi pralnicze na odzieży klienta. W takim wypadku możliwa jest dostawa wsypów na zabrudzoną odzież oraz szafek skrytkowych na czyste ubrania.

  Nasze doświadczenie pozwala zaproponować Państwu inne, praktyczne rozwiązania z zakresu BHP. Prosimy o kontakt z nami aby nasi doradcy mogli zaproponować pełen wachlarz usług jakie mamy do zaoferowania.

  Formularz kontaktowy

  Wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skontaktuj się za pomocą infolinii, jeśli Twoja firma jest zainteresowana świadczonymi przez nas usługami. Gwarantujemy sprawne zarządzanie dostawami odzieży i jej regularne czyszczenie w pralni.

   Zobacz Pozostałe usługi

   100 % zaangażowania
   100 % przewidywalności
   100 % rzetelności
   100 % transparentności

   Kariera

   Firma RENTHOFF to grupa powiązanych podmiotów świadczących szeroki zakres usług zarówno dla dużych korporacji, jak i przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób fizycznych.

   Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie: zamiast zajmować się wieloma usługami, skupiamy się na tym, by jak najlepiej realizować rental odzieży roboczej. Kraków to siedziba naszej firmy, choć ofertę na rental ubrań roboczych kierujemy też do klientów zamieszkujących Śląsk i sąsiednie województwa.

   Tworzymy zgrany zespół, otwarty na innowacje i nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, o wysokim stopniu przewidywalności. Dołącz do nas i pracuj w dynamicznym zespole, który stawia na rozwój i chętnie podejmuje nowe wyzwania.